AGROTURYSTYKA U ZDZISIA – GMINA ŁOMŻA

Posiadamy do dyspozycji gości dwa pokoje 2-osobowe, jeden pokój 3-osobowy oraz jeden pokój 4-osobowy. Do dyspozycji również aneks kuchenny, możliwość grillowania. W pokojach wszystkie media, duży ogrodzony parking.

„ATEX” PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE WIESŁAW ŁAPIŃSKI – GMINA ŁOMŻA

Pokoje noclegowe udostępniane gościom organizującym przyjęcia w obiekcie.

Posiadamy pięć pokoi 2-osobowych z łóżkami pojedyńczymi, łazienką, TV, balkonem i wi-fi, jeden pokój 2-osobowy z łóżkiem podwójnym, łazienką, TV, balkonem i wi-fi.

Możliwość wstawienia do pokojów 4 dostawek.

PROBUK BARBARA MŚCIWUJEWSKA –GMINA ŁOMŻA

Posiadamy do dyspozycji gości trzy pokoje (5- osobowy ewentualnie 6-osobowy, 3-osobowy oraz 2-osobowy) każdy z łazienką oraz z oddzielnym wejściem. Jeden pokój jest dwupoziomowy. Cena jest naliczana za pokój nie za osoby. Do dyspozycji gości jest kuchnia z wyposażeniem, altanka oraz piwniczka. Grill pod wiatą. Zwierzęta za dodatkową opłatą.

AGROTURYSTYKA W CZARTORII– GMINA MIASTKOWO

 Naszym gościom oferujemy pokoje, salę kominkową na 30 osób z aneksem kuchennym, domki turystyczne, plac zabaw dla dzieci, rowery, stół tenisowy i inne gry. W sezonie wakacyjnym do dyspozycji duży i mały basen oraz leżaki, wypożyczanie kajaków i przejażdżkę wozem po rezerwacie przyrody „Dolna Dolina Narwi”. Wszystkich kochających spotkania plenerowe zapraszamy do skorzystania z naszej wiaty z grillem, kuchnią i wędzarnią, oraz  miejscem na ognisko. Oferujemy organizację imprez okolicznościowych, spotkań towarzyskich zarówno dla grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych.

 Nasze gospodarstwo odnosi sukcesy w konkursach promujących nasz region np:

– 1 miejsce w konkursie ” Ciasto z jabłkiem ” w Szepietowie.

– 1 miejsce w konkursie ” Nasze kulinarne dziedzictwo ” (nalewka z jarzębiny) w Białymstoku.

– i inne

 Priorytetem agroturystyki jest dbałość  o gości i stworzenie im, jak najlepszych warunków do odpoczynku. Nasza kuchnia oparta jest na produktach wytworzonych we własnym gospodarstwie np: warzywa, dżemy, soki, nalewki, chleby, pasztety, wędliny wędzone w naszej wędzarni.

CARSKI TRAKT – GMINA WIZNA

Gospodarstwo agroturystyczne ,,Carski Trakt’’ to baza wypadowa dla ornitologów, grzybiarzy, wędkarzy, ludzi zafascynowanych przyrodą, historią, militariami i spokojem natury. Położony w otulinie dwóch Parków Narodowych: Biebrzańskiego i Narwiańskiego oraz Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. „Carski Trakt’’ oferuje pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz pokoje rodzinne. (21 miejsc noclegowych). Bliskość rzeki Narew, starorzecza i lasów sprawia, że w „Carskim Trakcie’’ każdy znajdzie coś dla siebie. Malowniczo położony „Carski Trakt” oferuje swoim gościom wiele zróżnicowanych atrakcji, m.in.: spływy kajakowe po Biebrzy i Narwi, wyprawy po Biebrzańskim Parku Narodowym, loty balonem, kuligi, ogniska, przejażdżki bryczką, pyszną domową kuchnię i dużo spokoju.

W gospodarstwie znajduje się Izba Historyczna Ziemi Wiskiej w Carskim Trakcie –utworzona przez gospodarza – miłośnika historii. Znajduje się tu bogata kolekcja militariów, numizmatyków, książek oraz przedmiotów codziennego użytku. Uzupełnia je kolekcja zdjęć z września 1939 i Bitwy pod Wizną. Zgromadzone eksponaty pochodzą z okresu dwóch wojen światowych, wojen bolszewickich i powstania styczniowego. 

DOM NA SKARPIE – GMINA WIZNA

Dom na Skarpie, to przyjazne, klimatyczne miejsce w malowniczej, pięknie położonej miejscowości Wizna. Na gości czekają cztery pokoje z łazienkami (razem 9 miejsc), mała kuchnia na piętrze przy pokojach, duża kuchnia i duże pomieszczenie jadalniano – świetlicowe w piwnicy. Niewątpliwym atutem naszego domu są widoki na dolinę Narwi wraz z rozległymi łąkami, które dostarczają niezapomnianych widoków o wszystkich porach dnia i  roku.